Strona główna / Dla pacjentów / Referencje

Referencje


Wrażenia z moich ostatnich wizyt w DentiMedical w Lubniu
Po dłuższej nieobecności w Waszej Firmie w końcu odwiedziłem gabinet dentystyczny. Była to wizyta prognozowana przez Pana Doktora Żądło, a wymuszona przez moją ósemkę o przewidywalnie pogarszającej się kondycji. Wcześniej zadzwoniłem do Firmy, by uzyskać termin wizyty. Byłem świadom, że terminy wizyt są bardzo odległe, jednak uwrażliwienie Pani o bardzo miłym i serdecznym głosie, nie pozwoliło Jej pozbyć się mnie formalną odpowiedzią, podjęła więc ze mną dialog: - Czy pana boli ząb, aha, - a który to ząb, no tak, - to ja skonsultuję to z Panem Doktorem Żądło i niezwłocznie przedzwonię do pana. Zgodnie z zapewnieniem, uzyskałem natychmiast krzepiącą odpowiedź, że mają akurat świetnego chirurga i zapraszają mnie na czwartek. Na to ja, że w czwartek nie mogę, - No to na piątek, pada propozycja, - Pytam, czy może być popołudniu?, - Odpowiedź: na godzinę 17.30, odpowiada panu? Uradowany odpowiadam, że tak i bardzo dziękuję.
W dniu wizyty, pomimo braku czasu, zostałem zaproszony do gabinetu Pana Doktora Żądło, który przywitał mnie jak starego dobrego znajomego. W tym miejscu muszę się przyznać że jestem już stary, ale żeby ?dobry znajomy"? W moim wieku już dawno woda sodowa odparowała z mojej głowy. W tym miejscu pragnę wtrącić co usłyszałem od mojej córki na jednym ze spotkań przy stole rodzinnym: "Tato, to co chciałabym m.in. mieć po tobie, to twoje zęby". Niestety, moja próżność nie pozwoliła mi przyznać się, że architektem i wykonawcą moich zębów jest Pan Doktor Jarosław Żądło. A więc, po wykonaniu przeglądu moich zębów Pan Doktor zarekomendował jako chirurga Pana Doktora Piotra Buńdę.
W gabinecie Doktora Buńdy otrzymałem zastrzyk znieczulający, po którym Pan Doktor ze stoickim spokojem czekając, zadawał pytania co czuję. Po pewnym czasie zaszedł mnie od tyłu i zaczął coś robić wokół zęba. Było to jakby ugniatanie dziąsła. Nagle mignęła mi przed oczami zwinięta dłoń Pana chirurga, oddalając się ku górze z szybkością błyskawicy. Wcześniej usłyszałem zwrot: ?proszę nr 4", co z pewnym opóźnieniem zrozumiałem, że chodzi o nici, tylko po co doktorowi przy ugniataniu dziąsła potrzebne były te nici? Do wyrwania? no nie!!!.... W końcu dotarło do mnie, że zęba już nie ma, a szycie nićmi dopiero teraz się zaczęło i to nie nr 4, tylko nr 5. Doskonale pamiętam wyrywanie zęba u dentysty na uczelni (gabinety dentystyczne były wówczas na uczelniach), bo już na samo wspomnienie jeszcze dzisiaj dostaję dreszczy.
Piszę o tym wszystkim dlatego, bo ciągle jestem oczarowany rozmachem rozwoju Firmy, jej ciepłym klimatem i rodzinną atmosferą.
Tak trzymać!!! ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW.
Łączę wyrazy szacunku

Zygmunt Kowalczyk, Skomielna Biała, dnia 15-11-2018 r.

Podgląd referencji: oryginał referencji - Zygmunt Kowalczyk oryginał referencji - Zygmunt Kowalczyk


W DentiMedical spotkaliśmy się z fachową i miłą obsługą. Wykonywane zabiegi były bezbolesne, a ich cena konkurencyjna i adekwatna do jakości materiałów, których używają lekarze w trakcie pracy.Pacjentami DentiMedical jest cała moja rodzina, która zawsze chętnie wraca się tu leczyć.

Anna i Wojciech Klimasowie, Lubień

Podgląd referencji: oryginał referencji - Anna i Wojciech Klimasowie z Lubnia oryginał referencji - Anna i Wojciech Klimasowie z Lubnia


Pan Bardzo miły Doktor Żądło dobrze leczy.

Weronika, lat 8, Mszana Dolna

Zgadzamy się z opinią naszej córki. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnej opieki stomatologicznej.

Rodzice Weroniki

Podgląd referencji: oryginał referencji - Weronika, lat 8 oraz rodzice oryginał referencji - Weronika, lat 8 oraz rodzice


Od roku jestem stałą klientką Pana doktora Jarka i jestem pewna, że pozostanę.
Muszę podkreślić, że do tej pory odwiedziłam ok.10 gabinetów. Skończyło się to raczej z marnym skutkiem. Natomiast w gabinecie DentiMedical odzyskałam piękny uśmiech i dobre samopoczucie. Dziś tutaj leczy się cała moja rodzina.
Zespół tworzy miłą atmosferę. Pani doktor Ania i Pan doktor Jarek mają doskonały kontakt z pacjentami. Lekarzy cechuje profesjonalizm i duża delikatność w podejściu do pacjenta.
Asystentki Pani Bogusia i Pani Anetka doskonale dbają o pacjentów oraz bardzo nowoczesny sprzęt stomatologiczny.
Polecam wszystkim pacjentom gabinet DentiMedical w Lubniu. 

Ewa, Kasinka Mała

Podgląd referencji: oryginał referencji - Ewa z Kasinki Małej oryginał referencji - Ewa z Kasinki Małej


Pacjentem Firmy DentiMedical (wliczając uczestnictwo z córką) jestem praktycznie od początku jej istnienia. Do Firmy stopniowo nabierałem przekonania czekając w poczekalni na córkę, której Pani Doktor w gabinecie ortodontycznym, wprowadzała kolejną korektę w leczeniu, a Pan Doktor w gabinecie dentystycznym wykonywał profilaktykę uzębienia. Obserwując z poczekalni pracę Firmy, moja podświadomość nabierała przekonania: zawsze sterylnie czysto, zawsze idealny porządek, zawsze organizacja bez zarzutu, personel dystyngowany, znający swoją wartość, zawsze uprzejmy i uśmiechnięty. I tak czekając na córkę, któregoś dnia zaryzykowałem wejście do gabinetu Pana Doktora, oczywiście z własnym uzębieniem.  Rekonstrukcja mojego garnituru trwała ponad rok. W tym czasie doznałem i doświadczyłem możliwości współczesnych osiągnięć medycznych w leczeniu stomatologicznym (w tym protetyki).
Gabinety wyposażone w sprzęt z najwyższej półki. Wszystkie czynności dotyczące profilaktyki, diagnozowania i leczenia wykonywane są na jednym fotelu dentystycznym. Pan Doktor z godnością czyni swą powinność, zawsze zaangażowany, zawsze kompetentny. Konsultacje Pana Doktora z Panią Doktor z sąsiedniego gabinetu (słyszałem i odwrotnie) były dla mnie majstersztykiem. Odważni, podejmujący ryzyko wprowadzania nowatorskich rozwiązań.
Naprawdę, maksymalne zaangażowanie, głęboka i rozległa wiedza, manualne predyspozycje stu procentowe, a przy tym naturalna uprzejmość, to Personel Firmy DentiMedical!!! Dziękuję Panu Doktorowi i Pani Doktor, a także Pani "pierwszego i ostatniego kontaktu" za niezwykłą atmosferę leczenia, a Panu Doktorowi ponadto za odrestaurowany garnitur zębów. Są tak naturalne, że już parę razy słyszałem - "taki stary, a takie ma zęby".

Życzę dalszych sukcesów
Wasz stały pacjent Zygmunt Kowalczyk, Skomielna Biała

29 marca 2010 roku

Podgląd referencji: oryginał referencji - Zygmunt Kowalczyk oryginał referencji - Zygmunt Kowalczyk


Od lat korzystam z usług Dentimedical w Lubniu, mam o nich bardzo dobre zdanie. Wysoko oceniam jakość świadczonych usług, miły i  profesjonalny personel oraz wyjątkową higienę pracy.
Polecam.

Bernadetta Romaniak-Annunziata, Lubień

Podgląd referencji: oryginał referencji - Bernadetta Romaniak- Annunziata oryginał referencji - Bernadetta Romaniak- Annunziata


Pragniemy wyrazić zadowolenie z doskonałej jakości usług świadczonych przez Gabinet Stomatologiczny DentiMedical, w którym od kilku lat leczymy się całą rodziną.
Na szczególną uwagę zasługują:
- profesjonalizm przejawiający się w wykonywaniu zabiegów bezboleśnie, trwale i skutecznie;
- miła i życzliwa atmosfera;
- terminowość;
- stosowanie nowoczesnych technik i materiałów;
- umiarkowane ceny.

Z poważaniem

Sabina i Jerzy Kogut z dziećmi, Mszana Dolna

Podgląd referencji: oryginał referencji - Sabina i Jerzy Kogut z dziećmi oryginał referencji - Sabina i Jerzy Kogut z dziećmi


Z pełną satysfakcją i zadowoleniem z wysokiego poziomu świadczonych usług polecam gabinet stomatologiczny DentiMedical prowadzony przez Państwa Annę i Jarosława Żądło.
Zarówno ja, jak i moi najbliżsi darzymy ich pełnym zaufaniem i cenimy za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm. Bardzo miła obsługa, fachowa pomoc, nowoczesne metody pracy w zakresie stomatologii i protetyki, przyjazna atmosfera i  dbałość o komfort i portfel klienta.
Jestem z Wami "pełną gębą" :)

Z poważaniem

Joanna Kowalczyk, Mszana Dolna

Podgląd referencji: oryginał referencji - Joanna Kowalczyk oryginał referencji - Joanna Kowalczyk


Jestem bardzo zadowolony z DentiMedical, usługi wykonywane są z dużym profesjonalizmem. Gabinet wyposażony  jest w profesjonalny sprzęt i panuje tam miła atmosfera. Bardzo polecam każdemu ten gabinet.

Konrad, Kasinka Mała

Podgląd referencji: oryginał referencji - Konrad ooryginał referencji - Konrad


Jestem stałą klientką i nie mam żadnych uwag, wręcz przeciwne jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła, fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona gdyż można na miejscu zrobić potrzebne prześwietlenia co jest bardzo wygodne, jak również kwestia wizyt, które są ustalane na konkretny dzień i godzine.

Anna z Tenczyna

Podgląd referencji: oryginał referencji - Anna z Tenczyna oryginał referencji - Anna z Tenczyna


Przyjeżdżam z Mszany Dolnej do Zakładu Stomatologicznego Pana dr-a Żądło do Lubnia z odległości ok.10 km, ponieważ stwierdzam, że:
- obsługa w rejestracji jest bardzo miła, uzgadnianie terminów jest dostosowane do możliwości jak najszybszej obsługi,
- z kolei Pan dr Żądło jest wielkim fachowcem w zawodzie stomatologa,
- gabinet jest wyposażony w najbardziej nowoczesny sprzęt , zaś Pan doktor wiele poświęca czasu, by pacjent był zadowolony z leczenia. Jego wielka wiedza w zakresie stomatologii sprawia, że każdy pacjent jest w pełni zadowolony z leczenia stomatologicznego,
- fakt, że z Mszany Dolnej przyjeżdzam tu własnie świadczy o wysokim poziomie leczenia przez Pana dr-a Żądło w Lubniu
Życzę dalszych sukcesów.

Stanisław z Mszany Dolnej

Podgląd referencji: oryginał referencji - Stanisław z Mszany Dolnej oryginał referencji - Stanisław z Mszany Dolnej


Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej i bardzo miłej obsługi lekarzy oraz personelu medycznego, jak i  również z doskonałego sprzętu, dobrej informacji telefonicznej o terminach wizyt. Gorąco polecam DentiMedical.

Szeremeta Bogumiła, Lubień

Podgląd referencji: oryginał referencji - Szeremeta Bogumiła oryginał referencji - Szeremeta Bogumiła


Usługi dentystyczne na bardzo dobrym poziomie (wszystko robione jest bardzo dokładnie, precyzyjnie a zarazem tak delikatnie, aby nic pacjenta nie bolało). Oczywiście warto zaznaczyć, że zarówno lekarze, jak i panie z recepcji są zawsze uśmiechnięci i mili.

Anna Kumańska, Pcim

Podgląd referencji: oryginał referencji - Anna Kumańska oryginał referencji - Anna Kumańska


- bardzo miła atmosfera,
- profesjonalne podejście do pacjenta,
- rzetelna obługa,
- trzymanie się wyznaczonych terminów (godz.),
- bardzo szybka i bezproblemowa pomoc w nagłych przypadkach (osobiście jak i telef.).
Myślę, że ktokolwiek raz przyjdzie na pewno zostanie stałym pacjentem DentiMedical.

Alina z Lubnia

Podgląd referencji: oryginał referencji - Alina oryginał referencji - Alina


Gabinet dentystyczny DentiMedical jest bardzo dyspozycyjny. Jestem zadowolona z wykonywanych w nim zabiegów. Jeśli chodzi o usługi świadczone dla dzieci, mogę z całym sercem go polecić. Dzieci są dokładnie informowane co będzie robione w czasie wizyty, lekarze są cierpliwi
i wyrozumiali. Dzieci chętnie przychodzą na kolejne kontrole. Jeśli chodzi o cenę usług to wiem, że są wyższe w porównaniu z innymi placówkami. Jednak meteriał i wykonanie jest też na wyższym poziomie. Jest bardzo czysto i z głośników płynie muzyka relaksacyjna.

Danuta z Kasinki Małej

Podgląd referencji: oryginał referencji - Danuta oryginał referencji - Danuta


- wysoka jakość usług,
- dokładność i rzetelność informacji,
- możliwość korzystania z usług w sytuacjach "awaryjnych",
- poczucie bezpieczeństwa na "fotelu",
- przyjazna i miła atmosfera,
- dobra komunikacja,
- mimo "sytuacji trudnej" dla pacjenta - atmosfera spokoju.

Jadwiga z Lubnia

Podgląd referencji: oryginał referencji - Jadwiga oryginał referencji - Jadwiga


  • miła obsługa podczas rejestracji i ustalania terminów wizyt
  • wygodne przypominanie SMS o wyznaczonej wizycie
  • rzetelne informacje podczas świadczenia usług
  • fachowe porady
  • profesjonalne leczenie
  • niedogodnością są odległe terminy wizyt
Podgląd referencji: oryginał referencji oryginał referencji


Od kilku lat otwarty prywatny zakład dentystyczny, w którym właścicielem jest Pan Dr Jarosław Żądło wraz z żoną Anną Żądło. Gabinet czynny w różnych porach, co jest bardzo istotne, można dostosować się do swoich obowiązków. Mają również lekarza ortodonte. Budynek piękny - czysty, odnowiony. Gabinet zawsze zadbany - czysty, zawsze prowadzony z wielką starannością, gra muzyka, czekając można poczytać kolorowe czasopisma. Personel miły, sympatyczny, usługi na wysokim poziomie. Ja osobiście bardzo jestem wdzięczna, zawsze jestem przyjęta miło
i serdecznie

Życzliwa, wdzięczna Anonimowa Pacjentka

Podgląd referencji: oryginał referencji - Anonimowa pacjentka oryginał referencji - Anonimowa pacjentka


Oliwka

Podgląd referencji: oryginał referencji - Oliwka oryginał referencji - Oliwka
oryginał referencji - Oliwka oryginał referencji - Oliwka


Bardzo miła obsługa. Bardzo dobrze wyposażony gabinet (czysto i sterylność). Terminy można dopasować do potrzeb pacjenta.
Gabinet stomatologiczny można polecać znajomym. W zakresie stomatologii bardzo dobra wiedza Pana Doktora.

Cecylia Mizia

Podgląd referencji: oryginał referencji - Cecylia Mizia oryginał referencji - Cecylia Mizia


W gabinecie DentiMedical panuje bardzo miła atmosfera, wręcz rozładowująca największy stres. Opieka medyczna bardzo dobra.

Słomka-Procak Agata

Podgląd referencji: oryginał referencji - Słomka-Procak Agata oryginał referencji - Słomka-Procak Agata


Firma Denti Medical ma u mnie bardzo pozytywną opinię z uwagi na profesjonalizm, z jakim podchodzi do pacjenta. Począwszy od miłych pań z personelu, dogodnych terminów, a skończywszy na dokładnie, dobrze i higienicznie wykonywanych zabiegach.
Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu wiele zabiegów wykonywanych jest od razu i na miejscu, bez potrzeby wizyt w innych placówkach medycznych.
Polecam!!!

D. Kluska

Podgląd referencji: oryginał referencji - D. Kluska oryginał referencji - D. Kluska


Z usług gabinetu dentystycznego "Denti Medical", wraz z moją rodziną, korzystam od początków jego istnienia. Przede wszystkim cenię ich za dokładność, pedantyczność i właściwe podejście do pacjenta. Na uwagę zasługuje fakt, iż personel gabinetu ma zawsze uśmiech na twarzy i służy radą, a szczególnie p. Bogusia. Cieszy mnie, że w chwili obecnej, skrócił się termin oczekiwania na wizyty.
Dzięki właściwemu podejściu do dzieci, moja córka nigdy nie obawiała się wizyt u dentysty i nadal tak jest. Wszystkim polecam "Denti Medical".

Agnieszka Flaga

Podgląd referencji: oryginał referencji - Agnieszka Flaga oryginał referencji - Agnieszka Flaga


Z usług gabinetu Denti Medical skorzystałam po raz pierwszy 4 lata temu. Od tej pory to mój ulubiony gabinet stomatologiczny. Który z chęcią polecam wszystkim moim znajomym. Cenię go przede wszystkim za szybką i profesjonalną obsługę. Lekarze są bardzo sympatyczni i w sposób rzetelny i kompetentny wykonują swoją pacę.
Szczególne słowa uznania kieruję do pani doktor Anny Żądło, która leczyła moje zęby.
Ponadto w gabinecie i recepcji panuje miła atmosfera a panie asystentki w sposób sprawny i uprzejmy ustalają terminy kolejnych wizyt.
Denti Medical polecam każdemu bez względu na wiek.

Pacjentka Joanna

Podgląd referencji: oryginał referencji - Pacjentka Joanna oryginał referencji - Pacjentka Joanna


Powrót do strony głównej

 

Mikroskopowe leczenie kanałowe zębów

Już nie musisz usuwać zęba jeżeli boli, wykonujemy mikroskopowe leczenie kanałowe zębów, aby uratować je przed usunięciem...

Więcej

Specjalistyczne rekonstrukcje uśmiechu

Od dawna myślisz czy można przywrócić lub zmienić swój uśmiech, sprawdź, jest to możliwe...

Więcej

Ortodoncja zębów bez ekstrakcji

Czy zawsze marzyłeś o równych zębach, a pewnie myślałeś że już nic nie można zrobić, przekonaj się że możesz...

Więcej

Specjalistyczne leczenie implantologiczne

Brakuje Ci zęba a może kilku, słyszałeś o implantach ale do końca nie wiesz co to jest, umów się na konsultację...

Więcej

Ikona Facebook Ikona Twitter Ikona Google+
2010-2019 © Copyright DentiMedical