Strona główna / Nasza filozofia

Nasza filozofia

Zanim zdecydujesz, czy jesteśmy właściwą praktyką stomatologiczną dla Ciebie, chcemy zapoznać Cię z naszą filozofią działania. W czasie pierwszej wizyty w DentiMedical poświęcimy nasz czas, aby poznać Twoje potrzeby i dowiedzieć się, czego od nas oczekujesz. Wyjaśnimy, jak podchodzimy do zapewnienia pełnej opieki dentystycznej i jak tworzymy zdrowy, biały uśmiech oraz przedstawimy podstawy naszego myślenia o stomatologii.

   Komfort  
   
  Wiemy, że powinieneś otrzymać pełną opiekę przy minimum stresu. Zapewniamy Ci skuteczne i bezpieczne leczenie, przy którym możesz się zrelaksować, a nawet dobrze bawić. Jeżeli kiedykolwiek będziesz potrzebować leczenia stomatologicznego, zapewnimy Ci najwyższą jakość usług i uczynimy to w sposób bezbolesny i komfortowy.  

 

 Inwestycja  Nasza filozofia obejmuje
4 główne obszary
Zdrowie
Wysokiej jakości leczenie stomatologiczne jest inwestycją czasu i pieniędzy. Za każdym razem, gdy planujemy leczenie robimy to w taki sposób, aby uniknąć bardziej rozległych problemów w przyszłości. Wierzymy, że leczenie dentystyczne nastawione na pełne i przemyślane rozwiązania jest najcenniejszą usługą, jaką możesz otrzymać. Rekomendujemy leczenie, które chroni zdrowie całej jamy ustnej, jak również zajmuje się potencjalnymi zagrożeniami, które mogą w przyszłości spowodować większe i kosztowniejsze problemy.
Współczesna stomatologia rozwija się bardzo szybko. Postęp wiedzy stomatologicznej uczy nas, że jakakolwiek choroba zębów i dziąseł nie powinna być traktowana niezależnie od całości jamy ustnej, jak również układu krwionośnego i głównych organów. Jesteśmy przekonani, że powinieneś wiedzieć o wpływie chorób jamy ustnej na zdrowie całego Twojego ciała. Zapewniamy Ci leczenie na najwyższym poziomie współczesnej stomatologii, które poprawi Twój uśmiech oraz zdrowie ogólne i obniży ryzyko wystąpienia wielu chorób.

 

   Wygląd  
   
  Przy ogromnym rozwoju współczesnej stomatologii nie ma powodu, by nie mieć pięknego, zdrowego uśmiechu, który pasuje do Twojego wyjątkowego charakteru. Stomatologia estetyczna to jedna z najpopularniejszych usług w DentiMedical. Sądzimy, że masz prawo wiedzieć, jak wydobyć własne, indywidualne piękno, budować samoświadomość i wzmacniać samoocenę poprzez kreowanie nowego uśmiechu, przy zastosowaniu najlepszych dostępnych obecnie technik stomatologii estetycznej. Jesteśmy i będziemy na bieżąco z nowościami w stomatologii, aby móc zapewnić Ci zdrowy, piękny uśmiech, który będzie trwał latami.  ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ
tel. 18 26 82 885


Powrót do strony głównej


Wstecz
Mikroskopowe leczenie kanałowe zębów

Już nie musisz usuwać zęba jeżeli boli, wykonujemy mikroskopowe leczenie kanałowe zębów, aby uratować je przed usunięciem...

Więcej

Specjalistyczne rekonstrukcje uśmiechu

Od dawna myślisz czy można przywrócić lub zmienić swój uśmiech, sprawdź, jest to możliwe...

Więcej

Ortodoncja zębów bez ekstrakcji

Czy zawsze marzyłeś o równych zębach, a pewnie myślałeś że już nic nie można zrobić, przekonaj się że możesz...

Więcej

Specjalistyczne leczenie implantologiczne

Brakuje Ci zęba a może kilku, słyszałeś o implantach ale do końca nie wiesz co to jest, umów się na konsultację...

Więcej

Ikona Facebook Ikona Twitter Ikona Google+
2010-2019 © Copyright DentiMedical