Strona główna

Specjalistyczne rekonstrukcje uśmiechu

   

DentiMedical - ładny uśmiech, białe zęby

     
Stomatologia w dzisiejszych czasach, to nie tylko leczenie schorzeń jamy ustnej,
czy leczenie próchnicy w konkretnym zębie, choć oczywiście jest to bardzo ważne.
W DentiMedical nasza wizja stomatologii jest zdecydowanie szersza i nastawiona na
holistyczne spojrzenie na zdrowie i uśmiech.
 
Praktykowana przez nas stomatologia estetyczna, dzięki poprawie stanu uzębienia (wyleczenie poszczególnych zębów, wybielenie lub całkowita rekonstrukcja uzębienia), może dosłownie zmienić pacjenta i to nie tylko fizycznie. Zmiana uzębienia może mieć również znaczący wpływ na psychikę. Introwertyk z powścią gliwym uśmiechem może nagle przeistoczyć się w osobę otwartą i śmiałą, gdy ukrywane dotąd ciemne, krzywe zęby zostają przemienione, pozwalając mu na szeroki szczery i  błyszczący białymi zębami uśmiech.Kto z nas nie marzy o pięknych, zdrowych, śnieżnobiałych zębach przypominających uśmiech
wielu znanych gwiazd i celebrytów?

 DentiMedical - ładny uśmiech, białe zęby  
   
  Białe zęby dodają pewności siebie i sprawiają, że częściej się uśmiechamy, a roli uśmiechu nie da się przecenić. Z podziwem, a czasem nawet z lekką zazdrością, spoglądamy na zadbane osoby o promiennym, białym uśmiechu. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy jak ważną rolę odgrywa uśmiech w naszym życiu. To właśnie uśmiech najczęściej w dużej mierze decyduje o pierwszym wrażeniu, jakie robimy na innych. Uśmiechając się zyskujemy akceptację. Uśmiechamy się i otwierają się zamknięte drzwi, przełamujemy bariery. Uśmiechamy się i rozwiązujemy trudne problemy życiowe. Uśmiechając się czujemy się szczęśliwi i polepszamy swoje samopoczucie. Wysyłamy sygnały innym, że cieszymy się każdą chwilą, jesteśmy zadowoleni, gotowi podjąć nowe wyzwania, otwarci na nowe kontakty. Otoczenie odbiera nas jako osoby o pogodnym usposobieniu, a przez to wzbudzamy zaufanie w życiu osobistym i zawodowym.
 

 

DentiMedical - białe zęby, wybielanie - porównianie
Niestety tryb życia, codzienne spożywanie kawy, herbaty, wina, palenie papierosów czy pospieszne mycie zębów przyczyniają się do tego, że marzenia o śnieżnobiałym uśmiechu pozostają tylko marzeniami... ale do czasu kiedy odwiedzicie DentiMedical.

Stomatologia estetyczna XXI wieku stosowana w DentiMedical daje nam do wiele możliwości do wyboru pozwalających spełnić marzenia o pięknym uśmiechu. Pełen wachlarz proponowanych zabiegów leczenia, wybielania, uzupełnienia czy prostowania zębów, a także specjalistycznego leczenia implantologicznego dają bogatą ofertę dla pacjentów poszukujących zabiegów typowo estetycznych lub łączących zabiegi estetyczne z zabiegami implantologii i protetyki.Właśnie tak kompleksowe zabiegi i techniki stosowane w DentiMedical pozwalają na wykonywanie specjalistycznych rekonstrukcji zniszczonych i zaniedbanych zębów, a przez to kreować nowy, śnieżnobiały uśmiech i z zadowoleniem uśmiechać się każdego dnia.

 

 

Stomatologia estetyczna DentiMedical to bogaty wachlarz zabiegów, takich jak:

 

   Licówki porcelanowe    Korony porcelanowe    Implanty  
     
To jedna z metod poprawy estetyki uśmiechu i jednocześnie jedna z najbardziej pasjonujących technik nowoczesnej stomatologii. Licówki są też doskonałą metodą, aby polepszyć estetykę uśmiechu, sprawiając go bardziej naturalnym i atrakcyjnym. Korona to specjalistyczna nakładka - czapeczka na zęba, która idealnie odtwarza zniszczony ząb. Dobrze wykonana jest praktycznie nie do odróżnienia od pozostałych naturalnych zębów pacjenta. Korona mocowana jest na stałe odtwarzając nie tylko zniszczony ząb, ale również poprawia jego kształt oraz wielkość i kolor. Implanty zębowe są to niewielkie tytanowe śruby służące do uzupełniania braków zębowych. Implanty są imitacją prawdziwego korzenia zęba, gdyż są wykonane z tytanu, który zrasta się z kością. Zęby odbudowane na implantach estetyką nie różnią się od zębów naturalnych.
 więcej  więcej  więcej

       DentiMedical - ładny uśmiech, białe zęby  
   
Każdy z nas zdaje sobie sprawę z wagi pierwszego wrażenia wywieranego na innych osobach, czy to podczas rozmowy o pracę, czy podczas pierwszej randki, czy na co dzień podczas różnych spotkań. Najczęściej pierwszym z elementów postrzeganych przez rozmówców jest uśmiech, co wiąże się bezpośrednio ze stanem naszych zębów. Jeżeli wiemy, że mamy zdrowe białe zęby, czujemy się pewniej i uśmiechamy się zdecydowanie ładniej, a rozmówcy odbierają nas bardziej pozytywnie.

W DentiMedical poprzez współczesne technologie stomatologiczne i duże doświadczenie w stomatologii estetycznej jesteśmy w stanie zapewnić Ci pewny, biały i szeroki uśmiech każdego dnia.ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ
tel. 18 26 82 885


Powrót do strony głównej


Wstecz
Mikroskopowe leczenie kanałowe zębów

Już nie musisz usuwać zęba jeżeli boli, wykonujemy mikroskopowe leczenie kanałowe zębów, aby uratować je przed usunięciem...

Więcej

Specjalistyczne rekonstrukcje uśmiechu

Od dawna myślisz czy można przywrócić lub zmienić swój uśmiech, sprawdź, jest to możliwe...

Więcej

Ortodoncja zębów bez ekstrakcji

Czy zawsze marzyłeś o równych zębach, a pewnie myślałeś że już nic nie można zrobić, przekonaj się że możesz...

Więcej

Specjalistyczne leczenie implantologiczne

Brakuje Ci zęba a może kilku, słyszałeś o implantach ale do końca nie wiesz co to jest, umów się na konsultację...

Więcej

Ikona Facebook Ikona Twitter Ikona Google+
2010-2019 © Copyright DentiMedical