Strona główna / Technologie

Technologie

Współczesna, nowoczesna stomatologia to głównie możliwość wykorzystania najnowszych rozwiązań technologicznych poprzez zastosowanie najlepszych urządzeń i materiałów. Takie podejście do stomatologii wpływa na jakość, standard i najwyższą skuteczność leczenia stomatologicznego. Dlatego w DentiMedical kładziemy duży nacisk na rozwój merytoryczny poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, ale przede wszystkim na zastosowanie nowoczesnych koncepcji leczenia z użyciem wysokospecjalistycznego sprzętu, co znacząco przyczynia się do powodzenia przeprowadzanych zabiegów stomatologicznych.

Jesteśmy zawsze na bieżąco i dbamy o to, by wszelkie, najwyższej jakości użyteczne i sprawdzone nowości pojawiające się na rynku urządzeń stomatologicznych, były jak najszybciej wykorzystywane w naszej codziennej praktyce. Pragniemy zaoferować naszym pacjentom jak najlepsze leczenie oparte na wiedzy lekarzy
i technologii sprzętowej spełniającej światowe standardy. Poprzez zastosowanie posiadanych przez nas urządzeń, lekarze DentiMedical zyskują nowe możliwości, a przez to mają sposobność uzyskania wyższej jakość oraz szybszego i lepszego efektu leczenia.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom zastosowanym w DentiMedical możemy zagwarantować pacjentom większy komfort, satysfakcję i pewność leczenia.

 
NASZE TECHNOLOGIE

NASZ SPRZĘT
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ
tel. 18 26 82 885


Powrót do strony głównej


Wstecz
Mikroskopowe leczenie kanałowe zębów

Już nie musisz usuwać zęba jeżeli boli, wykonujemy mikroskopowe leczenie kanałowe zębów, aby uratować je przed usunięciem...

Więcej

Specjalistyczne rekonstrukcje uśmiechu

Od dawna myślisz czy można przywrócić lub zmienić swój uśmiech, sprawdź, jest to możliwe...

Więcej

Ortodoncja zębów bez ekstrakcji

Czy zawsze marzyłeś o równych zębach, a pewnie myślałeś że już nic nie można zrobić, przekonaj się że możesz...

Więcej

Specjalistyczne leczenie implantologiczne

Brakuje Ci zęba a może kilku, słyszałeś o implantach ale do końca nie wiesz co to jest, umów się na konsultację...

Więcej

Ikona Facebook Ikona Twitter Ikona Google+
2010-2019 © Copyright DentiMedical