Strona główna / Technologie

Wybielanie zębów

Każdy z nas często marzy o pięknym i białym uśmiechu. Białe zęby dodają pewności siebie i sprawiają, że częściej się uśmiechamy, a roli uśmiechu nie da się przecenić. Z podziwem, a czasem nawet z lekką zazdrością, spoglądamy na zadbane osoby o promiennym, białym uśmiechu. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy jak ważną rolę odgrywa uśmiech w naszym życiu. To właśnie uśmiech najczęściej w dużej mierze decyduje o pierwszym wrażeniu, jakie robimy na innych. Uśmiechając się zyskujemy akceptację. Uśmiechamy się i otwierają się zamknięte drzwi, przełamujemy bariery. Uśmiechamy się i rozwiązujemy trudne problemy życiowe. Uśmiechając się czujemy się szczęśliwi i polepszamy swoje samopoczucie. Wysyłamy sygnały innym, że cieszymy się każdą chwilą, jesteśmy zadowoleni, gotowi podjąć nowe wyzwania, otwarci na nowe kontakty. Otoczenie odbiera nas jako osoby o pogodnym usposobieniu, a przez to wzbudzamy zaufanie w życiu osobistym i zawDentiMedical,Wybielanie lampąodowym. DentiMedical Ładny uśmiech

Wiele czynników świadczy o atrakcyjności uśmiechu, ale biały kolor zębów odgrywa najważniejszą rolę wpływając na poprawę samopoczucia, a przez to na odbiór takiej osoby w stosunkach międzyludzkich, czy to w domu czy w pracy.
Przebarwione, ciemne zęby powodują, że uśmiechamy się rzadziej, zasłaniamy usta ręką, wstydzimy się, zamykamy się w sobie, a to pierwszy etap do tego aby nas uśmiech mimo szczerych chęci nie był odbierany w sposób pozytywny.

 

Na szczęście istnieją profesjonalne metody, które pomogą nam przywrócić śnieżnobiały uśmiech, a przez to naszą pozytywną samoocenę oraz dobre samopoczucie. Zabieg wybielania zębów przeprowadzony przez lekarza  stomatologa to bezpieczna i najtańsza "operacja plastyczna" uśmiechu, a co najważniejsze dostępna dla wszystkich.

Co zrobić żeby mieć piękny biały uśmiech? DentiMedical,wybielanie zębów

Czy chcesz, aby Twoje zęby były zdrowe, białe i zadbane? 

Wyjaśnimy jak przeprowadzamy proces wybielania zębów, abyś mógł wybrać najbardziej dogodny i najlepszy dla Twoich zębów.

W DentiMedical oferujemy dwie obecnie najnowocześniejsze metody wybielania zębów na świecie: metoda jednoseansowa i metoda nakładkowa.

Jeśli pragniesz mieć biały uśmiech lub masz dodatkowe pytania, umów się na wizytę

 

WYBIELANIE ZĘBÓW - najczęściej zadawane pytania
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ
tel. 18 26 82 885


Powrót do strony głównej


Wstecz
Mikroskopowe leczenie kanałowe zębów

Już nie musisz usuwać zęba jeżeli boli, wykonujemy mikroskopowe leczenie kanałowe zębów, aby uratować je przed usunięciem...

Więcej

Specjalistyczne rekonstrukcje uśmiechu

Od dawna myślisz czy można przywrócić lub zmienić swój uśmiech, sprawdź, jest to możliwe...

Więcej

Ortodoncja zębów bez ekstrakcji

Czy zawsze marzyłeś o równych zębach, a pewnie myślałeś że już nic nie można zrobić, przekonaj się że możesz...

Więcej

Specjalistyczne leczenie implantologiczne

Brakuje Ci zęba a może kilku, słyszałeś o implantach ale do końca nie wiesz co to jest, umów się na konsultację...

Więcej

Ikona Facebook Ikona Twitter Ikona Google+
2010-2019 © Copyright DentiMedical