';

Opinie pacjentów

Poniżej znajdują się referencje wystawione przez naszych pacjentów. Zostały one napisane odręcznie (w domu lub w poczekalni kliniki) i przekazane obsłudze w recepcji.

Pod treścią każdej opinii znajduje się podgląd jej skanu i opcjonalne rozwinięcie tekstu.

Jesteś naszym pacjentem i chcesz
podzielić się swoją opinią?

Doskonale! Zrób to na jeden z trzech sposobów:

Rodzinna
atmosfera

Zygmunt Kowalczyk ze Skomielnej Białej

Wrażenia z moich ostatnich wizyt w DentiMedical w Lubniu
Po dłuższej nieobecności w Waszej Firmie w końcu odwiedziłem gabinet dentystyczny. Była to wizyta prognozowana przez Pana Doktora Żądło, a wymuszona przez moją ósemkę o przewidywalnie pogarszającej się kondycji. Wcześniej zadzwoniłem do Firmy, by uzyskać termin wizyty.

Byłem świadom, że terminy wizyt są bardzo odległe, jednak uwrażliwienie Pani o bardzo miłym i serdecznym głosie, nie pozwoliło Jej pozbyć się mnie formalną odpowiedzią, podjęła więc ze mną dialog: – Czy pana boli ząb, aha, – a który to ząb, no tak, – to ja skonsultuję to z Panem Doktorem Żądło i niezwłocznie przedzwonię do pana. Zgodnie z zapewnieniem, uzyskałem natychmiast krzepiącą odpowiedź, że mają akurat świetnego chirurga i zapraszają mnie na czwartek. Na to ja, że w czwartek nie mogę, – No to na piątek, pada propozycja, – Pytam, czy może być popołudniu?, – Odpowiedź: na godzinę 17.30, odpowiada panu? Uradowany odpowiadam, że tak i bardzo dziękuję.

W dniu wizyty, pomimo braku czasu, zostałem zaproszony do gabinetu Pana Doktora Żądło, który przywitał mnie jak starego dobrego znajomego. W tym miejscu muszę się przyznać że jestem już stary, ale żeby ?dobry znajomy”? W moim wieku już dawno woda sodowa odparowała z mojej głowy. W tym miejscu pragnę wtrącić co usłyszałem od mojej córki na jednym ze spotkań przy stole rodzinnym: „Tato, to co chciałabym m.in. mieć po tobie, to twoje zęby”. Niestety, moja próżność nie pozwoliła mi przyznać się, że architektem i wykonawcą moich zębów jest Pan Doktor Jarosław Żądło. A więc, po wykonaniu przeglądu moich zębów Pan Doktor zarekomendował jako chirurga Pana Doktora Piotra Buńdę.

W gabinecie Doktora Buńdy otrzymałem zastrzyk znieczulający, po którym Pan Doktor ze stoickim spokojem czekając, zadawał pytania co czuję. Po pewnym czasie zaszedł mnie od tyłu i zaczął coś robić wokół zęba. Było to jakby ugniatanie dziąsła. Nagle mignęła mi przed oczami zwinięta dłoń Pana chirurga, oddalając się ku górze z szybkością błyskawicy. Wcześniej usłyszałem zwrot: ?proszę nr 4″, co z pewnym opóźnieniem zrozumiałem, że chodzi o nici, tylko po co doktorowi przy ugniataniu dziąsła potrzebne były te nici? Do wyrwania? no nie!!!…. W końcu dotarło do mnie, że zęba już nie ma, a szycie nićmi dopiero teraz się zaczęło i to nie nr 4, tylko nr 5. Doskonale pamiętam wyrywanie zęba u dentysty na uczelni (gabinety dentystyczne były wówczas na uczelniach), bo już na samo wspomnienie jeszcze dzisiaj dostaję dreszczy.

Piszę o tym wszystkim dlatego, bo ciągle jestem oczarowany rozmachem rozwoju Firmy, jej ciepłym klimatem i rodzinną atmosferą. Tak trzymać!!! ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW.

Łączę wyrazy szacunku

Bezbolesne
zabiegi

Anna i Wojciech Klimasowie z Lubnia

W DentiMedical spotkaliśmy się z fachową i miłą obsługą. Wykonywane zabiegi były bezbolesne, a ich cena konkurencyjna i adekwatna do jakości materiałów, których używają lekarze w trakcie pracy. Pacjentami DentiMedical jest cała moja rodzina, która zawsze chętnie wraca się tu leczyć.

Profesjonalna
opieka

Weronika (8 lat) z Mszany Dolnej

Pan Bardzo miły Doktor Żądło dobrze leczy.
Weronika

Zgadzamy się z opinią naszej córki. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnej opieki stomatologicznej.
Rodzice Weroniki

Odzyskany
piękny uśmiech

Ewa z Kasinki Małej

Od roku jestem stałą klientką Pana doktora Jarka i jestem pewna, że pozostanę. Muszę podkreślić, że do tej pory odwiedziłam ok. 10 gabinetów. Skończyło się to raczej z marnym skutkiem. Natomiast w gabinecie DentiMedical odzyskałam piękny uśmiech i dobre samopoczucie. Dziś tutaj leczy się cała moja rodzina.

Zespół tworzy miłą atmosferę. Pani doktor Ania i Pan doktor Jarek mają doskonały kontakt z pacjentami. Lekarzy cechuje profesjonalizm i duża delikatność w podejściu do pacjenta.

Asystentki Pani Bogusia i Pani Anetka doskonale dbają o pacjentów oraz bardzo nowoczesny sprzęt stomatologiczny.

Polecam wszystkim pacjentom gabinet DentiMedical w Lubniu.

Maksymalne
zaangażowanie

Zygmunt Kowalczyk ze Skomielnej Białej

Pacjentem Firmy DentiMedical (wliczając uczestnictwo z córką) jestem praktycznie od początku jej istnienia. Do Firmy stopniowo nabierałem przekonania czekając w poczekalni na córkę, której Pani Doktor w gabinecie ortodontycznym, wprowadzała kolejną korektę w leczeniu, a Pan Doktor w gabinecie dentystycznym wykonywał profilaktykę uzębienia.

Obserwując z poczekalni pracę Firmy, moja podświadomość nabierała przekonania: zawsze sterylnie czysto, zawsze idealny porządek, zawsze organizacja bez zarzutu, personel dystyngowany, znający swoją wartość, zawsze uprzejmy i uśmiechnięty. I tak czekając na córkę, któregoś dnia zaryzykowałem wejście do gabinetu Pana Doktora, oczywiście z własnym uzębieniem. Rekonstrukcja mojego garnituru trwała ponad rok. W tym czasie doznałem i doświadczyłem możliwości współczesnych osiągnięć medycznych w leczeniu stomatologicznym (w tym protetyki).

Gabinety wyposażone w sprzęt z najwyższej półki. Wszystkie czynności dotyczące profilaktyki, diagnozowania i leczenia wykonywane są na jednym fotelu dentystycznym. Pan Doktor z godnością czyni swą powinność, zawsze zaangażowany, zawsze kompetentny. Konsultacje Pana Doktora z Panią Doktor z sąsiedniego gabinetu (słyszałem i odwrotnie) były dla mnie majstersztykiem. Odważni, podejmujący ryzyko wprowadzania nowatorskich rozwiązań.

Naprawdę, maksymalne zaangażowanie, głęboka i rozległa wiedza, manualne predyspozycje stu procentowe, a przy tym naturalna uprzejmość, to Personel Firmy DentiMedical!!! Dziękuję Panu Doktorowi i Pani Doktor, a także Pani „pierwszego i ostatniego kontaktu” za niezwykłą atmosferę leczenia, a Panu Doktorowi ponadto za odrestaurowany garnitur zębów. Są tak naturalne, że już parę razy słyszałem – „taki stary, a takie ma zęby”.

Życzę dalszych sukcesów. Wasz stały pacjent Zygmunt Kowalczyk

Wyjątkowa
higiena pracy

Bernadetta Romaniak-Annunziata z Lubnia

Od lat korzystam z usług DentiMedical w Lubniu, mam o nich bardzo dobre zdanie.

Wysoko oceniam jakość świadczonych usług, miły i profesjonalny personel oraz wyjątkową higienę pracy. Polecam.

Miła i życzliwa
atmosfera

Sabina i Jerzy Kogut z dziećmi, Mszana Dolna

Pragniemy wyrazić zadowolenie z doskonałej jakości usług świadczonych przez Gabinet Stomatologiczny DentiMedical, w którym od kilku lat leczymy się całą rodziną.

Na szczególną uwagę zasługują:

 • profesjonalizm przejawiający się w wykonywaniu zabiegów bezboleśnie, trwale i skutecznie,
 • miła i życzliwa atmosfera,
 • terminowość,
 • stosowanie nowoczesnych technik i materiałów,
 • umiarkowane ceny.

Nowoczesne
metody pracy

Joanna Kowalczyk z Mszany Dolnej

Z pełną satysfakcją i zadowoleniem z wysokiego poziomu świadczonych usług polecam gabinet stomatologiczny DentiMedical prowadzony przez Państwa Annę i Jarosława Żądło.

Zarówno ja, jak i moi najbliżsi darzymy ich pełnym zaufaniem i cenimy za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm.

Bardzo miła obsługa, fachowa pomoc, nowoczesne metody pracy w zakresie stomatologii i protetyki, przyjazna atmosfera i dbałość o komfort i portfel klienta. Jestem z Wami „pełną gębą” 🙂

Profesjonalny
sprzęt

Konrad z Kasinki Małej

Jestem bardzo zadowolony z DentiMedical, usługi wykonywane są z dużym profesjonalizmem.

Gabinet wyposażony jest w profesjonalny sprzęt i panuje tam miła atmosfera. Bardzo polecam każdemu ten gabinet.

Prześwietlenia
na miejscu

Anna z Tenczyna

Jestem stałą klientką i nie mam żadnych uwag, wręcz przeciwne jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła, fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona gdyż można na miejscu zrobić potrzebne prześwietlenia co jest bardzo wygodne, jak również kwestia wizyt, które są ustalane na konkretny dzień i godzinę.

Wysoki poziom
leczenia

Stanisław z Mszany Dolnej

Przyjeżdżam z Mszany Dolnej do Zakładu Stomatologicznego Pana dr-a Żądło do Lubnia z odległości ok. 10 km, ponieważ stwierdzam, że:

 • obsługa w rejestracji jest bardzo miła, uzgadnianie terminów jest dostosowane do możliwości jak najszybszej obsługi,
 • z kolei Pan dr Żądło jest wielkim fachowcem w zawodzie stomatologa,
 • gabinet jest wyposażony w najbardziej nowoczesny sprzęt , zaś Pan doktor wiele poświęca czasu, by pacjent był zadowolony z leczenia. Jego wielka wiedza w zakresie stomatologii sprawia, że każdy pacjent jest w pełni zadowolony z leczenia stomatologicznego,
 • fakt, że z Mszany Dolnej przyjeżdżam tu własnie świadczy o wysokim poziomie leczenia przez Pana dr-a Żądło w Lubniu

Życzę dalszych sukcesów.

Dobra informacja
telefoniczna

Bogumiła Szeremeta z Lubnia

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej i bardzo miłej obsługi lekarzy oraz personelu medycznego, jak i również z doskonałego sprzętu, dobrej informacji telefonicznej o terminach wizyt.

Gorąco polecam DentiMedical.

Precyzyjnie
i delikatnie

Anna Kumańska z Pcimia

Usługi dentystyczne na bardzo dobrym poziomie (wszystko robione jest bardzo dokładnie, precyzyjnie a zarazem tak delikatnie, aby nic pacjenta nie bolało). Oczywiście warto zaznaczyć, że zarówno lekarze, jak i panie z recepcji są zawsze uśmiechnięci i mili.

Pomoc w nagłych
przypadkach

Alina z Lubnia

 • Bardzo miła atmosfera,
 • profesjonalne podejście do pacjenta,
 • rzetelna obsługa,
 • trzymanie się wyznaczonych terminów (godz.),
 • bardzo szybka i bezproblemowa pomoc w nagłych przypadkach (osobiście jak i telef.)

Myślę, że ktokolwiek raz przyjdzie na pewno zostanie stałym pacjentem DentiMedical.

Przyjazny
dla dzieci

Danuta z Kasinki Małej

Gabinet dentystyczny DentiMedical jest bardzo dyspozycyjny. Jestem zadowolona z wykonywanych w nim zabiegów. Jeśli chodzi o usługi świadczone dla dzieci, mogę z całym sercem go polecić. Dzieci są dokładnie informowane co będzie robione w czasie wizyty, lekarze są cierpliwi i wyrozumiali. Dzieci chętnie przychodzą na kolejne kontrole.

Jeśli chodzi o cenę usług to wiem, że są wyższe w porównaniu z innymi placówkami. Jednak materiał i wykonanie jest też na wyższym poziomie. Jest bardzo czysto i z głośników płynie muzyka relaksacyjna.

Poczucie
bezpieczeństwa

Jadwiga z Lubnia

 • Wysoka jakość usług,
 • dokładność i rzetelność informacji,
 • możliwość korzystania z usług w sytuacjach „awaryjnych”,
 • poczucie bezpieczeństwa na „fotelu”,
 • przyjazna i miła atmosfera,
 • dobra komunikacja,
 • mimo „sytuacji trudnej” dla pacjenta – atmosfera spokoju.

Przypomnienia
SMS o wizycie

Anonimowy Pacjent

 • Miła obsługa podczas rejestracji i ustalania terminów wizyt,
 • wygodne przypominanie SMS o wyznaczonej wizycie,
 • rzetelne informacje podczas świadczenia usług,
 • fachowe porady,
 • profesjonalne leczenie,

Sympatyczny
personel

Anonimowa Pacjentka

Od kilku lat otwarty prywatny zakład dentystyczny, w którym właścicielem jest Pan Dr Jarosław Żądło wraz z żoną Anną Żądło. Gabinet czynny w różnych porach, co jest bardzo istotne, można dostosować się do swoich obowiązków. Mają również lekarza ortodontę. Budynek piękny – czysty, odnowiony.

Gabinet zawsze zadbany – czysty, zawsze prowadzony z wielką starannością, gra muzyka, czekając można poczytać kolorowe czasopisma. Personel miły, sympatyczny, usługi na wysokim poziomie. Ja osobiście bardzo jestem wdzięczna, zawsze jestem przyjęta miło i serdecznie.

Polecam
znajomym

Cecylia Mizia

Bardzo miła obsługa. Bardzo dobrze wyposażony gabinet (czysto i sterylność). Terminy można dopasować do potrzeb pacjenta.

Gabinet stomatologiczny można polecać znajomym. W zakresie stomatologii bardzo dobra wiedza Pana Doktora.

Dogodne
terminy wizyt

D. Kluska

Firma DentiMedical ma u mnie bardzo pozytywną opinię z uwagi na profesjonalizm, z jakim podchodzi do pacjenta. Począwszy od miłych pań z personelu, dogodnych terminów, a skończywszy na dokładnie, dobrze i higienicznie wykonywanych zabiegach.

Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu wiele zabiegów wykonywanych jest od razu i na miejscu, bez potrzeby wizyt w innych placówkach medycznych.

Polecam!!!

Korzystam
z całą rodziną

Agnieszka Flaga

Z usług gabinetu dentystycznego „DentiMedical”, wraz z moją rodziną, korzystam od początków jego istnienia. Przede wszystkim cenię ich za dokładność, pedantyczność i właściwe podejście do pacjenta. Na uwagę zasługuje fakt, iż personel gabinetu ma zawsze uśmiech na twarzy i służy radą, a szczególnie p. Bogusia.

Cieszy mnie, że w chwili obecnej, skrócił się termin oczekiwania na wizyty.

Dzięki właściwemu podejściu do dzieci, moja córka nigdy nie obawiała się wizyt u dentysty i nadal tak jest. Wszystkim polecam „DentiMedical”.

Mój ulubiony
gabinet

Pacjentka Joanna

Z usług gabinetu DentiMedical skorzystałam po raz pierwszy 4 lata temu. Od tej pory to mój ulubiony gabinet stomatologiczny. Który z chęcią polecam wszystkim moim znajomym. Cenię go przede wszystkim za szybką i profesjonalną obsługę. Lekarze są bardzo sympatyczni i w sposób rzetelny i kompetentny wykonują swoją pacę.

Szczególne słowa uznania kieruję do pani doktor Anny Żądło, która leczyła moje zęby.

Ponadto w gabinecie i recepcji panuje miła atmosfera a panie asystentki w sposób sprawny i uprzejmy ustalają terminy kolejnych wizyt.

DentiMedical polecam każdemu bez względu na wiek.

Dodatkowe opinie

Marzysz o pięknym uśmiechu?
Z radością pomożemy Ci spełnić to marzenie!
Skontaktuj się z nami już teraz.